Hodowla FCI zarejestrowana w ZKwPNASZE PSY

Ufo von GrofBox

Ufi Hodowla: von GrofBox, Attila Kocsis Rumunia
Urodzona: 21.10.2015
Płeć: suka
Maść: złota pręgowana
Zdrowie: HD-A, ED-0
Wyszkolenie: BH 58,5p /60max
Wystawy: 3xCWC, BOB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Klubu

Ufo von Grof Box, zwana w domu Ufi, nasza najmłodsza holenderka, sporej wielkości sunia z żywym temperamentem i niespożytą energią. Wybitna żeńska linia wyprowadzona we Francji; po odważej, pewnej siebie i nieco dominującej mamie Chili Fly Dogs Attak (IPO-1), z silnymi popędami; oraz słynnej babci Bibi (Brigit des Crocs de L'Olympe, IPO-3) z wielką pasją do pracy, która mimo amputacji jednej łapy dalej trenowała IPO . Tata Ufi, Castor Il de Bravura Blanca, wywodzi się z holenderskich użytkowych linii Vastenow, pies o mocnym chwycie i pasji do obrony, pilnuje swojego pana.

Ufi to Dr Jeckyl i Mr Hyde w naszej sforze. Pies 2 w 1.

Dr Jeckyl to lewa strona Ufisia - ma jaśniejsze umaszczenie, jest wesoła i skora do zabawy. Przytulanka. Zwariowana na punkcie piłeczki. Szybka, z dobrym popędem łupu. Bardzo elastyczna w układaniu i szkoleniu, można ją ładnie kształtować. Przyjazna wobec innych psów.

Mr Hyde to przepięknie umaszczony, ciemnobrązowy prawy bok Ufi. Jako szczeniak dała nam popalić, kradła i cięła zębami wszystko co znalazła na swojej drodze: skarpetki i T-shirty, ręczniki, zabawki, narzędzia. Do dzisiaj lubi sobie podkraść to i owo. Ostra i chętna do gryzienia, z mocnym popędem lubi wszelkie treningi obrony. Odważna, skoczna. Zapowiada się na dominującą suczkę, mimo że regularnie obrywa od Yzry i Pera próbuje zaprowadzać swoje rządy w stadzie. W stosunku do obcych ludzi nieufna.

Po pierwszych treningach obrony, Ufi zaczyna ze swoim panem przygodę z mondioringiem.

Rodowód:
Ufi rodowód