Rodzina bez psa jest jakby niekompletna… Wierzymy, że psy wnoszą do domu dużo ciepła, radości, mobilizują do ruchu na świeżym powietrzu. Są przyjacielem na wiele lat a dla dzieci wspaniałym kompanem do zabawy. A Ci, którzy zaangażują się w psie sporty (agility, posłuszeństwo sportowe, IPO,Mondioring, pasienie owiec i wiele innych) zyskują niezwykłe hobby.

Dlatego też psy towarzyszą nam od wielu lat, był pudelek Jack, robiący cyrkowe sztuczki, śliczna suczka pitbull Saba ze złamanym ogonkiem, dwie niezwykłe suki owczarka niemieckiego w starym typie, Bella i Bora. Gdy życie Bory dobiegało końca, zaczęliśmy szukać rasy, która pod względem charakteru i użytkowości byłaby zbliżona do owczarka niemieckiego ale lżejsza w budowie, zdrowsza i z żywszym temperamentem. I tak odkryliśmy (dla siebie) owczarka holenderskiego, przywieźliśmy z Holandii sunię Yzrę a dwa lata później psa Pero. A ponieważ owczarki holenderskie znakomicie sprawdzają się w pracy i wszelkich aktywnościach zaangażowaliśmy się w szkolenia i sporty kynologiczne.

Owczarek holenderski owczarek holenderski owczarek holenderski owczarek holenderski owczarek holenderski owczarek holenderski hodowla hodowla hodowla hodowla hodowla owczarki holenderskie owczarki holenderskie owczarki holenderskie owczarki holenderskie pies psy hodowla pies psy hodowla pies psy hodowla hodowla FCI Polska Holandia Bella Sama psy rasowe Warszawa owczarek belgijski owczarek niemiecki wymarzony pies wychowanie psa zaufana hodowla polecana hodowla polecane rasy